Visit Peipsi

ui/ux

graafiline disain

disain

wordpress

liidestus

Visit Peipsi

Peipsimaa on kuum kui samovaritee ja maitsev kui sibulapirukas! Peipsimaa väärtused on puhas loodus, kultuuripärand ja rahvuslikud traditsioonid, kohalik toit ning ehedad ja naturaalsed tooted. Koht kus saavad kokku kolm kultuuri ja kolm kööki: eestlaste, vene vanausuliste ja setode traditsioonid.

Lehe eesmärk

Navini ülesandeks oli parandada Visit Peipsi lehe kasutajakogemust ja disaini. Koduleht tuvustab Peipsimaa erilist loodust, kultuuriobjekte ja sündmuseid. Veebilehe eesmärgiks on anda edasi Peipsimaa unikaalsust ja julgustada sise- ja välisturisti siia enda puhkust planeerima.

Kujundus

- Visuaalne identiteet
Veebilehel kasutati toone mis pärinevad Peipsimaa logost. Leht ona kujunduslikult puhas ja fookuses on kaunid pildid Peipsimaa loodusest.
- UX/UI disain
Disaini loomisel lähtusime sellest, et lehte külastav turist leiaks võimalikult mugavalt üles piirkonnas toimuvad sündmused ja majutuse.

Liidestus

Veebilehele loodi liidestus VisitEstonia lehega, mis tähendab, et lehele jooksevad automaatselt sisse kõik vastava piirkonna sündmused, üritused ja majutused mida kuvatakse ka vastavalt kaardil. Liidestuse ülesehitamisel arvestasime ka lehe erinevate keeltega. Automaatne liidestus muudab edaspidise lehe halduse lihtsaks ja mugavaks.

Mine külasta Peipsimaad:

https://visitpeipsi.com/