TransConnector

TransConnector on ainukene omalaadne platvorm maailmas, mis võimaldab ühendada vedajad, kaubavedude vahendajad ja tootmisettevõtted. Platvormi eesmärk on lihtsustada ja toetada transpordialast partnerlust ja kiirendada info liikuvust.

ui/ux

graafiline disain

full stack dev

Visuaalne identiteet

Platvormile loodi üldine identiteet koos logoga, mille tegemisel arvestasime
tegevusvaldkonna ja sihtrühma eelistustega
- UX/UI disain

Arendus

- Paketipõhised ja erinevate õigustega kasutajatüüübid Lehel on kokku 3 erinevate ligipääsuõigustega kasutajatüüpi ning igal paketil on kokku 3 erinevat kestvusperioodi. Peamiselt erinevad kasutaja õigused selle poolest, kas ja milliseid kuulutusi saab kasutaja lehele lisada.

- Võimalus luua kasutajapoolseid kuulutusi Sobivate õiguste korral saavad kasutajad platvormile lisada üles kuulutusi, mille eesmärk on leida pikaajalisi transpordipartnereid.

- Andmeliidestus maksevahendajaga Liidestus Braintree maksevahendajaga, mis võimaldab vastu võtta krediitkaardi makseid ning automaatseid “subscription” uuenduste makseid.

- Kasutajatevaheline sõnumikeskus Platvormi siseselt on võimalik kasutajatel omavahel sõnumeid saata.

Testimine

Esmast verisooni lasime testida testgrupil, mille moodustasid valitud transpordi ettevõtted üle Euroopa.

Lansseerimine

Projekti kestvus ideest kuni esmase avaliku versioonini oli 6 kuud. Esimese kahe nädala jooksul liitus platvormiga üle 200 kasutaja.

Automatiseeritud turundus

Platvormi turundamisel keskendusime esmaselt liidide genereerimisele läbi meiliturunduse, Facebooki ja Linkedini. Saadud liididele hakkasime reklaame suunama läbi Facebooki, Google, LinkedIni. Massmeilide, personaalsete pakkumiste ja - teavistuste jaoks kasutame Active Campaigni tarkvara kus oleme kogu turundusteekonna täielikult automatiseerinud kasutajatelt kogutava andmeinfo põhjal.

transconnector.eu