TransConnector

ui/ux

graafiline disain

React

Node.js

mongodb

TransConnector on ainukene omalaadne platvorm maailmas, mis võimaldab ühendada vedajad, kaubavedude vahendajad ja tootmisettevõtted. Platvormi eesmärk on lihtsustada ja toetada transpordialast partnerlust ja kiirendada info liikuvust.

Probleemi kirjeldus

TransConnectori eestvedajad pöördusid Navini poole ideega luua platvorm logistikute töö moderniseerimiseks. Koostöös noorte ettevõtjatega analüüsisime ning töötasime välja unikaalse platvormi, mis hõlbustaks antud valdkonna tööd.

Transpordi valdkonnas on väga keeruline leida endale pikaajalisi partnereid, kes oleksid ka usaldusväärsed. Samuti tekib tihti olukordi, kus on tarvis leida enda juhtidele kiirelt tööd või liigutada kaupa ühest riigist teise. Probleemid, mida TransConnector lahendab on: infovahetuse kiirus, vedajate usaldusväärsuse tagamine ja turu hindade läbipaistvus.

Visuaalne identiteet

Platvormile loodi üldine identiteet koos logoga, mille tegemisel arvestasime tegevusvaldkonna ja sihtrühma eelistustega - UX/UI disain

Skoop ja lahendus

TransConnectori MVP loodi Wordpressi baasile. Esimeste funktsionaalsusena arendati Roundtripi ja Tender pakkumiste lisamine. Kui nägime, et turul teenuse vastu huvi on, hakkasime paralleelselt ehitama uut lehte mille back-end on ehitatud Node/Express-le ja front-endi jooksutab React. Üleminekufaasis olid mõned lehed veel WordPressis ja uuemad arendused juba React-is / Node-is. Viimases faasis läksime täielikult üle Reacti peal olevale versioonile ja kaotasime WordPressi lehe. Kogu rakendus töötab AWS (Amazon Cloud Service) teenustel. (EC2, S3, SES ja MongoDb Atlas), et võimaldada lihtsat skaleerumist andmemahtude kasvades. Lisaks on kasutusel Braintree maksevahendajana, Here API kaardirakenduses ning vatLayer VAT numbrite kontrollimiseks.

Funktsionaalsused

- Paketipõhised ja erinevate õigustega kasutajatüübid. Lehel on kokku 3 erinevat ligipääsuõigustega kasutajatüüpi ning igal paketil on kokku 3 erinevat kestvusperioodi. Peamiselt erinevad kasutaja õigused selle poolest, kas ja milliseid kuulutusi saab kasutaja lehele lisada ja mis infot kasutajatele kuvatakse.

- Võimalus luua kasutajapoolseid kuulutusi. Sobivate õiguste korral saavad kasutajad platvormile lisada üles kuulutusi, mida on kolme sorti. Kuulutuste eesmärk on leida nii lühi- kui pikaajalisi transpordipartnereid.

- Andmeliidestus maksevahendajaga. Liidestus Braintree maksevahendajaga, mis võimaldab vastu võtta krediitkaardi makseid ning automaatseid “subscription” uuenduste makseid.

- Andmeliidestus vatLayer-iga. Liidestus vatLayer andmebaasiga kontrollimaks Euroopa Liidu ettevõtete andmete korrektsust

-Liidestus HERE API-ga. Liidestus võimaldamaks kuvada kaardil erinevaid andmeid ning võimaldamaks kasutajatel lihtsalt asukohti sisestada.

- Kasutajatevaheline sõnumikeskus. Platvormil on enda loodud live message süsteem, mis võimaldab erinevaid kuulutuste tüüpe eraldada, filtreerida ja mille iga vestlus on seotud konkreetse kuulutusega.

- Rating süsteem, kasutajatele on võimalik anda ratinguid ja hinnanguid.

- Andmeliidestus Meriti raamatupidamistarkvaraga. Automaatne arvete saatmine Meriti raamatupidamisprogrammi.

Tulemused

Platvormi arendamisel oleme lähtunud klientide tagasisidest ja turu vajadustest. Arendamisel keskendume sellele, et platvorm oleks kasutajate jaoks turvaline, kõik päringud ja funktsionaalsused oleksid lehel kiired.

Kõige uuemas versioonis oleme TransConnectorile funktsionaalsustest ehitanud:

- Roundtripi pakkumiste lisamine
- Tender pakkumiste lisamine
- Ühekordsete veoste lisamine
- Platvormi sisene live message süsteem
- Otsene hinnapakkumiste saatmine
- Rating süsteem

TransConnector on üks nendest platvormidest, mis ei saa kunagi täielikult valmis, sest igat head asja on alati võimalik paremaks teha ja uusi mõtteid ja funktsionaalsusi tuleb järjest juurde. Nagu ka kasutajaid ja kliente kes platvormist ka reaalset ärilist kasu saavad.

Vaata lähemalt:

https://transconnector.eu/