Tööleidja

ui/ux

graafiline disain

React

Node.js

mongodb

Tööleidja on portaal mis on loodud selleks, et viia kokku erinevad teenuse pakkujad, spetsialistid ja teiseltpoolt inimesed kes otsivad endale abilist või tegijat.

Platvorm võimaldab teenustepakkujatel tõestada enda usaldusväärsust ja huvilistel on võimalik pakkujatega otsekontakti luua.

Probleemi kirjeldus

Järjest rohkem on andekaid inimesi, kes ei soovi töötada traditsiooniliselt kontoris 9-5ni vaid eelistavad olla enda aja peremehed. Töökuulutusportaalid on eelkõige mõeldud ettevõtetele, kes otsivad endale töötajaid. Eesmärk oli luua platvorm, kus inimesed ja ettevõtted saaksid reklaamida oma oskusi ja teenuseid. Sihtrühma teise poole moodustavad inimesed, kes otsivad abi enda ideede elluviimiseks.

Skoop ja lahendus

Kui meie tiim ideega tegelema hakkas otsustasime, et mõistlik oleks turule siseneda võimalikult minimaalsete kuludega, et näha, kas sellisele platvormile oleks nõudlust. Alustasime MVP loomisest, mille lansseerisime 2 nädalaga. Esimese kuuga selgus, et huvilisi on palju ja sealt edasi hakkasime kogu lehte uuesti üles ehitama kasutades node-expressi ning kasutajaliidese puhul React-i.

Analüüsides MVP kasutatavust hakkasime olemasolevaid võimalusi lehel kasutajasõbralikumaks muutma ning lõime juurde ka uusi funktsionaalsusi, mis lehe kasutavust parandavad ning annavad teenusepakkujatele juurde uusi võimalusi endale kliente leida.

Tulemused

Esimese kuuga liitus üle 200 inimese ja erinevaid kuulutusi lisati üle 50. Palju oleme saanud klientidelt tagasisidet funktsionaalsuste osas mida soovitakse tulevikus näha. Edasises veebirakenduse arenduses võtame neid arvesse ja töötame jätkuvalt igapäevaselt selle nimel, et rakendus täidaks enda eesmärki.

Vaata lähemalt:

https://tooleidja.ee/