Spauna

cvi

ui/ux

graafiline disain

react

gatsby.js

wordpress

Spauna on moodsa aja bränd, mis ühendab endas spaa ja sauna komponendid. Loodud ühendamaks Eesti sauna edulood ja pakkumaks parimaid sauna lahendusi pakub ettevõte moodullahendusi saunale ja spale. Spauna on inspireeritud
Eesti saunakultuurist ja puhtast loodusest.

Lehe eesmärk

Ülesandeks oli luua veebileht millel tutvustatakse Spauna brändi ja ettevõtte väärtuseid. kasutatavaid tehnoloogiaid ja tooteid.
Oluline oli luua ühtne ja läbiv kujundusstiili mis tooks välja Eesti saunakultuuri eripärad, looduse erilisuse ja maaläheduse.

Kujundus

- Visuaalne identiteet Spaunale loodi CVI ja brandbook kus lähtusime maalähedatest toonidest ja materjalidest. Kogu brändi olemus on põhjamaine ja puhas.
- UX/UI disain Disaini loomisel lähtusime sellest, et külastaja lehe külastus oleks justkui teekond läbi Eesti maalilise raba.
- kujunduselemendid Lehe kujunduselemendid ja ikoonid väljendavad puiduimitatsiooni ja ümar kera väljendab maakera, ehk saunamaailma.
- dokumendid Vajaminevad dokumendid lähtuvad Spaunale loodud kujunduskeelest ja stiilist.

Visuaal

Lehe erinevad tekstiosad räägivad külastajale Eesti saunakultuuri lugu. Lehe puhul oli oluline näidata mooduspa- ja saunade lahendusi, seetõttu lisasime veebilehele 3D vaated. Et kasutaja saaks paremini eristada SPA ja SAUNA kategooriaid eristasime need lehel erinevate toonidega.

Arendus

Et tagada veebilehe kiirus ja sujuvus kasutasime lehe arendamiseks Reacti mille halduse lõime Wordpressi. Lehe eesmärgiks oli suunata külastaja päringuvormi kaudu ühendust võtma. Lisaks on veebilehele lisatud kerged animatsioonid eesmärgiga muuta leht elavamaks.

Vaata lähemalt:

https://spauna.ee/