Transpordialane partnerlus olgu läbipaistev

Illustreeriv foto projektist

KLIENT

TransConnector

PROJEKT

Logistika platvorm

TransConnector on ainuke omalaadne platvorm maailmas, mis võimaldab ühendada vedajad, kaubavedude vahendajad ja tootmisettevõtted.

ReactUI/UX disainGraafiline disainNode.jsMongoDB

Probleemi kirjeldus

TransConnectori eestvedajad pöördusid Navini poole ideega luua platvorm logistikute töö moderniseerimiseks. Koostöös noorte ettevõtjatega analüüsisime ning töötasime välja unikaalse platvormi, mis hõlbustaks antud valdkonna tööd.

Transpordi valdkonnas on väga keeruline leida endale pikaajalisi partnereid, kes oleksid ka usaldusväärsed. Samuti tekib tihti olukordi, kus on tarvis leida enda juhtidele kiirelt tööd või liigutada kaupa ühest riigist teise. Probleemid, mida TransConnector lahendab on: infovahetuse kiirus, vedajate usaldusväärsuse tagamine ja turu hindade läbipaistvus.

Illustreeriv foto projektist

Tehniline lahendus

Platvormile loodi üldine identiteet koos logoga, mille tegemisel arvestasime tegevusvaldkonna ja sihtrühma eelistustega.

Lahendus

Kogu rakendus töötab AWS (Amazon Cloud Service) teenustel. (EC2, S3, SES ja MongoDb Atlas), et võimaldada lihtsat skaleerumist andmemahtude kasvades. Lisaks on kasutusel Braintree maksevahendajana, Here API kaardirakenduses ning vatLayer VAT numbrite kontrollimiseks. Arendamisel keskendusime sellele, et platvorm oleks kasutajate jaoks turvaline, kõik päringud oleksid lehel kiired. Kõige uuemas versioonis oleme TransConnectorile funktsionaalsustest ehitanud:

Logistika toimimist kirjeldav piltskeem
Illustreeriv foto projektist

Funktsionaalsused

- Roundtripi pakkumiste lisamine

- Tender pakkumiste lisamine

- Ühekordsete veoste lisamine

- Platvormi sisene live message süsteem

- Rating süsteem

Veebirakendused

01

00

Soovid meiega koostööd
teha? Kirjuta meile

© 2021