Transpordialane partnerlus olgu läbipaistev.

KLIENT

TransConnector

PROJEKT

Logistika platvorm

TransConnector on ainuke omalaadne platvorm maailmas, mis võimaldab ühendada vedajad, kaubavedude vahendajad ja tootmisettevõtted.

React

Probleemi kirjeldus

TransConnectori eestvedajad pöördusid Navini poole ideega luua platvorm logistikute töö moderniseerimiseks. Koostöös noorte ettevõtjatega analüüsisime ning töötasime välja unikaalse platvormi, mis hõlbustaks antud valdkonna tööd.

Transpordi valdkonnas on väga keeruline leida endale pikaajalisi partnereid, kes oleksid ka usaldusväärsed. Samuti tekib tihti olukordi, kus on tarvis leida enda juhtidele kiirelt tööd või liigutada kaupa ühest riigist teise. Probleemid, mida TransConnector lahendab on: infovahetuse kiirus, vedajate usaldusväärsuse tagamine ja turu hindade läbipaistvus.

ad_4.png

Visuaalne identiteet

Platvormile loodi üldine identiteet koos logoga, mille tegemisel arvestasime tegevusvaldkonna ja sihtrühma eelistustega - UX/UI disain

Tehniline lahendus

Kogu rakendus töötab AWS (Amazon Cloud Service) teenustel. (EC2, S3, SES ja MongoDb Atlas), et võimaldada lihtsat skaleerumist andmemahtude kasvades. Lisaks on kasutusel Braintree maksevahendajana, Here API kaardirakenduses ning vatLayer VAT numbrite kontrollimiseks. Arendamisel keskendusime sellele, et platvorm oleks kasutajate jaoks turvaline, kõik päringud oleksid lehel kiired.

Screenshot 2021-09-08 at 11.17.36.png
Screenshot 2021-09-08 at 11.14.53.png

Platvormi arendamisel oleme lähtunud klientide tagasisidest ja turu vajadustest. Arendamisel keskendume sellele, et platvorm oleks kasutajate jaoks turvaline, kõik päringud ja funktsionaalsused oleksid lehel kiired.

Kõige uuemas versioonis oleme TransConnectorile funktsionaalsustest ehitanud:

  • Roundtripi pakkumiste lisamine
  • Tender pakkumiste lisamine
  • Ühekordsete veoste lisamine
  • Platvormi sisene live message süsteem
  • Otsene hinnapakkumiste saatmine
  • Rating süsteem
Screenshot 2021-09-08 at 11.14.23.png

Veebirakendused

01

00

Soovid meiega koostööd
teha? Kirjuta meile

© 2024