Heade maitsetega on ikka nii, et neid tuleb jagada

Website view

KLIENT

Maitsvad Maitsed

PROJEKT

Koduleht

Maitsvate Maitsete tiimi võib iseloomustada kui noored, julged ja kogenud! Meeskond on spetsialiseerunud kvaliteetset abi pakkuma toitlustusettevõtetele üle Eesti.

UI/UX DisainReactWordpressBrändi identiteetCVILogoBrandbookPakendi disainKoduleht

Visuaalne identideet

Maitsvatele Maitsetele loodi CVI ja brandbook kus eristasime nõustamise, cateringi ja tootmise erinevate toonidega. Kogu brändi olemus on minimalistlik, moderne ja puhas.

  • UX/UI teekonna ja disaini loomisel lähtusime sellest, et külastajale jääks ettevõttest professionaalne ja usaldusväärne mulje. Klienditeekonnas keskendusime sellele, et suunata klient ühendust võtma või päringut tegema.

Lehe kujunduselemendid ja ikoonid on tuletatud brändi jaoks välja töötatud logost ja logo mustritest. Toodetele sai loodud pakendidisain, mis väljendab toodete kõrget kvaliteeti ja tooraine puhtust. Loodud pakendidisain sai tume ja minimalistlik, et eristuda konkureerivatest tootjatest.

Illustreeriv foto projektist

Logo

Maitsvate Maitsete logo M ja A täht on inspireeritud kahvlist ja toidukaanest. Omavahel ühendatud logo osad moodustavad keti mis väljendab meeskonna ühtsust ja tugevat koostöövõimet.

Koduleht

Ülesandeks oli luua veebileht mis tutvustaks Maitsvate Maitsete brändi, ettevõtte väärtuseid ja pakutavaid teenuseid. Oluline oli luua teenuseid eristav kujundusstiil, selge klienditeekond. Leht on skaleeruv erinevatel seadmetel ja vägagi meeldiv otsingumootoritele.

Illustreeriv foto projektist
Illustreeriv foto projektist

Et tagada veebilehe kiirus ja sujuvus kasutasime lehe arendamiseks Reacti , et seda oleks edaspidi lihtne hallata lõime sisuhalduse WordPressi peale. Lehe eesmärgiks oli suunata külastaja päringuvormi kaudu ühendust võtma. Lisaks on veebilehele lisatud kerged animatsioonid eesmärgiga muuta leht elavamaks.

Illustreeriv foto projektist

Kodulehed

01

00

Soovid meiega koostööd
teha? Kirjuta meile

© 2024