Kaasaegne lihunikuäri ja maherestoran

Mobile view of the homepage

KLIENT

Lihuniku äri

PROJEKT

Lihuniku äri koduleht

Keset Tartu südalinna asetseb Eesti ainuke kuivlaagerduskambriga veise- ja lambalihapood ning maherestoran. Lihuniku äri omanikud on tegelenud juba 100 aastat talupidamisega ja kvaliteetse maheveise kasvatamisega.

BrändingUI/UX DisainWordpressLogo

Koduleht ja kontseptsioon

Uue veebilehe eesmärk oli kliendini tuua Eestis kasvatatava maheveise kvaliteet ja võimalused selle kasutamiseks. Eesmärk oli lehe külastajale selgeks teha erinevate lihaste omadused ja nende kasutusviisid. Veebilehe ülesehitus pidi toetama seda millega Lihuniku äri tegeleb: liha- ja veini müügiga, restorani ja ürituste korraldamisega.

Nüüd jõuab vaid rohumaal kasvanud lihaveiste liha Tartusse, Lihuniku Ärisse. Kontseptsiooniks on moodne tänapäevane butchery mis keskendub kvaliteetse liha müügile ja valmistamine. Samuti toimuvad Lihuniku Äris erinevat sorti sündmused ja õhtusöögid.

Illustreeriv foto projektist

Visuaal

Veebilehe puhul oli oluline tuua välja erinevate lihaste eripära, omadused ja rõhuda liha kõrgele kvaliteedile. Seetõttu on kõik tooted eraldi üles pildistatud ja välja lõigatud. Lihased paigutasime tumedale taustale ja kogu kujundus lähtus Lihuniku Ärile loodud CVI-st ja juba väljakujunenud kujunduse stiilist.

Lahendus

Lihuniku Äri uuel veebilehel on selgelt kaardilahendusena välja toodud restorani asukoht ja teenused: lihapood, restoran ja joogipood. Lisaks on loodud eraldi keskkond retseptide jaoks. Retseptide koostisosad omakorda suunavad lihapoodi, kus saab juba konkreetsele tootele päringut teha. Lisaks sai loodud ka ürituste leht, millel kuvatakse kõik Lihuniku Äri-ga seotud tulevasi sündmusi.

Vaata lähemalt: https://lihunik.ee/

Illustreeriv foto projektist

Kodulehed

01

00

Soovid meiega koostööd
teha? Kirjuta meile

© 2024