Baltikumi suurim beebi- ja lastekaupade veebipood

Illustreeriv foto projektist

KLIENT

Baltbaby

PROJEKT

Baltbaby e-poe platvorm

Baltbaby on loodud visiooniga saada Baltikumi suurimaks beebi- ja lastekaupade veebipoeks. Bränd soovib inspireerida, pakkudes eksklusiivset ostukogemust, ainulaadseid lisaväärtusi ja suurepärast klienditeenindust koos parima valikuga erinevatelt kaubamärkidelt. E-poest leiab laialdase valiku kvaliteetseid brände nii imikutele, lastele kui emadele.

MagentoUI/UX disainNext.jsSEOFull stack arendus

Eesmärk ja visuaal

Navini ülesandeks oli luua kasutajasõbralik ja kiire e-pood mis pakuks klientidele positiivset ostukogemust, nii, et Baltbaby muutuks nende eelistatuimaks lastekaupade pakkujaks.

E-poes loomisel keskendusime, et leht oleks võimalikult puhas, minimalistlik, kasutasime heledaid ja pastelseid toone, et tuua klientide fookust toodetele. Väga oluline oli, et leht oleks kiire ja klienditeekond selge ja üheselt mõistetav. Leht on skaleeruv erinevatel seadmetel, väga kiire ka mobiilis ja meeldiv otsingumootoritele.

Illustreeriv foto projektist

Visuaalne identiteet

Baltbabyleloodi CVI ja brandbook kus pandi paika stiil ja üldmulje. Kogu brändi olemus on minimalistlik, moderne ja puhas. Kasutatud on pastelseid ja heledaid toone.

UX/UI disain

Disaini loomisel lähtusime sellest, et külastajale jääks ettevõttest professionaalne ja usaldusväärne mulje. Klienditeekonnas keskendusime sellele, et ostu sooritamine toimuks kiirelt ja mugavalt.

Illustreeriv foto projektist

Arendus

Et tagada veebilehe kiirus ja sujuvus kasutasime lehe arendamiseks Next.js. Veebilehe maksimaalse võimekuse saamiseks ja edaspidise skaleeruvuse tagamiseks toodete hulga näol on e-poe back end ehitatud Magento peale. Selleks, et leht tuleks hästi välja Google otsingumootoritest tegime lehele SEO auditi, määrasime top otsingusõnad ja optimeerisime veebilehe sisutekstid ja tehnilise koodi neile vastaks. Konulteerisime klienti edaspidiseks sisuloomeks.

Illustreeriv foto projektist

E-poed

01

00

Soovid meiega koostööd
teha? Kirjuta meile

© 2021