Me arendame digilahendusi, mis loovad väärtust

React, Node.js

"Me tulime
siia koodi kirjutama"

Teenused

  • Front-end arendus
  • Node.js rakendused
  • Veebidisain
01

Tööleidja

Tööleidja on võimas platvorm, mis viib kokku tööpakkujad ja töö- või teenuse otsijad. Teenusepakkujatel on võimalik portaaliga liituda ja reklaamida enda poolt pakutavaid teenuseid. Tööleidja pakub külastajatele täielikku ülevaadet turul olevatest hindadest ja tegijatest.

Node.js // React

02

TransConnector

Transconnector on ainukene omalaadne platvorm Euroopas, mis võimaldab ühendada vedajad, kaubavedude vahendajad ja tootmisettevõtted. Platvormi eesmärk on lihtsustada ja toetada transpordialast partnerlust ja kiirendada info liikuvust.

PHP // Node.js // React

03

3DWayfinder

3D Wayfinder on üks esimesi sisenavigeerimisteenuse pakkujaid maailmas, kes loovad mobiili- ja kaardirakendusi ning aitavad interaktiivsete kioskite abil navigeerida suurhoonetes.

UI/UX disain // PHP // React

01

Veebiarendus

Spetsialiseerume progressiivsetele veebirakendustele. Rakenduse võimekuse ja kiiruse tagamiseks kasutame front-end raamistikuna Reacti ja back-end'is Node.js. Arendamises kasutame agiilset lähenemist.

Node.js // PHP // React

02

Mobiilirakendused

Androidi ja iOS mobiilirakenduste loomisel kasutame React Native raamistikku. Meie jaoks on oluline, et klient saaks endale hästi töötavlahenduse, seetõttu pöörame suurt tähelepanu oma töö testimisele.

React Native // Flutter

03

Veebidisain

Veebiarenduse loomisel on oluline roll kasutajamugavusel ja visuaalselt meeldival veebidisainil. Disaini loomisel lähtume kliendi eelistustest ja ärilistest eesmärkidest. Loodud disainidele loome prototüübid.

Veebidisain // UI/UX disain // protoüüpimine