Maitsvad Maitsed

logo

cvi

graafiline disain

ui/ux

React

wordpress

Maitsvad Maitsed

Maitsvate Maitsete tiimi võib iseloomustada kui noored, julged ja kogenud! Meeskond on spetsialiseerunud kvaliteetset abi pakkuma toitlustusettevõtetele üle Eesti. Eesmärgiks on pakkuda oma praktilisi, kui ka teoreetilisi kogemusi ja teadmisi mis on saavutanud kümne aastase töö tulemusena Eestis ja välismaal.

Lehe eesmärk

Ülesandeks oli luua veebileht mis tutvustaks Maitsvate Maitsete brändi, ettevõtte väärtuseid ja pakutavaid teenuseid. Oluline oli luua teenuseid eristav kujundusstiil, selge klienditeekond. Leht on skaleeruv erinevatel seadmetel ja vägagi meeldiv otsingumootoritele.

Kujundus

- Visuaalne identiteet
Maitsvatele Maitsetele loodi CVI ja brandbook kus eristasime nõustamise, cateringi ja tootmise erinevate toonidega. Kogu brändi olemus on minimalistlik, moderne ja puhas.
- UX/UI disain
Disaini loomisel lähtusime sellest, et külastajale jääks ettevõttest professionaalne ja usaldusväärne mulje. Klienditeekonnas keskendusime sellele, et suunata klient ühendust võtma või päringut tegema.
- kujunduselemendid
Lehe kujunduselemendid ja ikoonid on tuletatud brändi jaoks välja töötatud logost ja logo mustritest.
- pakendid
Toodetele sai loodud pakendidisain, mis väljendab toodete kõrget kvaliteeti ja tooraine puhtust. Loodud pakendidisain sai tume ja minimalistlik, et eristuda konkureerivatest tootjatest.

Logo

Maitsvate Maitsete logo M ja A täht on inspireeritud kahvlist ja toidukaanest. Omavahel ühendatud logo osad moodustavad keti mis väljendab meeskonna ühtsust ja tugevat koostöövõimet.

Arendus

Et tagada veebilehe kiirus ja sujuvus kasutasime lehe arendamiseks Reacti , et seda oleks edaspidi lihtne hallata lõime sisuhalduse WordPressi peale. Lehe eesmärgiks oli suunata külastaja päringuvormi kaudu ühendust võtma. Lisaks on veebilehele lisatud kerged animatsioonid eesmärgiga muuta leht elavamaks.

Vaata lähemalt:

https://www.maitsvadmaitsed.ee/