Lihuniku äri

ui/ux

graafiline disain

logo/bränding

full stack dev

Keset Tartu südalinna asetseb Eesti ainuke kuivlaagerduskambriga veise- ja lambalihapood ning maherestoran. Lihuniku äri omanikud on tegelenud juba 100 aastat talupidamisega ja kvaliteetse maheveise kasvatamisega. Nüüd jõuab vaid rohumaal kasvanud lihaveiste liha Tartusse, Lihuniku Ärisse. Kontseptsiooniks on moodne tänapäevane butchery mis keskendub kvaliteetse liha müügile ja valmistamine. Samuti toimuvad Lihuniku Äris erinevat sorti sündmused ja õhtusöögid.

Probleemi kirjeldus

Uue veebilehe eesmärk oli kliendini tuua Eestis kasvatatava maheveise kvaliteet ja võimalused selle kasutamiseks. Eesmärk oli lehe külastajale selgeks teha erinevate lihaste omadused ja nende kasutusviisid. Veebilehe ülesehitus pidi toetama seda millega Lihuniku äri tegeleb: liha- ja veini müügiga, restorani ja ürituste korraldamisega.

Skoop ja lahendus

Lõime lehele kolm liikumisteekonda
- lihapood
- restoran
- joogipood

Visuaalne identiteet

Veebilehe puhul oli oluline tuua välja erinevate lihaste eripära, omadused ja rõhuda liha kõrgele kvaliteedile. Seetõttu on kõik tooted eraldi üles pildistatud ja välja lõigatud. Lihased paigutasime tumedale taustale ja kogu kujundus lähtus Lihuniku Ärile loodud CVI-st ja juba väljakujunenud kujunduse stiilist.

Tulemused

Lihuniku Äri uuel veebilehel on selgelt kaardilahendusena välja toodud restorani asukoht ja teenused mida äri pakub. Lihapood, restoran ja joogipood. Lisaks on loodud eraldi keskkond retseptide jaoks, kust klient saab vastavalt kategooriatele otsida endale retsepte. Retseptides on omakorda seotud tooted mis suunavad lihapoodi kus saab juba omakorda konkreetsele tootele päringut teha. Uuele veebilehele sai loodud ka ürituste leht, millel kuvatakse kõik Lihuniku Äri-ga seotud tulevasi sündmusi.

Vaata lähemalt:

https://lihunik.ee/