Isetegmise rõõm aastast 1989

Illustreeriv foto projektist

CLIENT

Maarahva Pood

PROJECT

Maarahva pood

Maarahvapood müüb kõike vajalikku taimede kasvatamiseks. Samuti leiab iga aiahuviline vajalikud tarvikud ning koostisosad ise valmistamiseks. Neil on 9 kauplust üle Eesti ning kogu valikut on võimalik tellida e-poest.

UI/UX DisainSEOLogo

Ostuteekond

Panustasime väga palju mobiili kasutajatele, kes läbi reklaamide lehele tulevad või juba teavad, mis nende ostusoov on. Lisasime kogu teekonnale teavitused tasuta transpordi kohta ja mugava ning selge ostukorvi vaatamise lahenduse.

Lisasime lehele boonuspunktide süsteemi ning liidestasime need Erply boonuspunktide mooduliga. Seeläbi saavad kasutajad koguda ning kasutada punkte nii e-poes kui ka kohalikes kauplustes oste sooritades.

Illustreeriv foto projektist

Visuaal

Visuaali puhul oli oluline lähtuda e-poe sihtrühmast ja valdkonnast, seetõttu kasutasime e-poe puhul maalähedasi toone. Veebilehel domineerivad heledad toonid, et kaunid tootepildid saaksid esile tõusta. Aksentvärvidena on kasutatud hele rohelist ja pruuni. Kõik e-poes kasutatavad ikoonid on käsitsi joonistatud.

Tulemused

Korrastasime kliendi poolt saadetud toodete sisutekstid (2500 toodet) ja lisasime lehele blogi. Tänu sellele saab leht 45% ulatuses orgaanilist liiklust läbi Google otsingumootori. Tegime populaarsematele toodetele aasta jooksul läbivalt Facebooki kampaaniad ning sisupostitusi, läbi mille jõudis lehele 15 000 uut kasutajat.

Illustreeriv foto projektist
Illustreeriv foto projektist

E-poed

01

00

Want to collaborate?
Contact us!

© 2024