Sinu tervisliku elustiili parim kaaslane

Illustreeriv foto projektist

CLIENT

Be More Superfoods

PROJECT

Be More e-pood

Be More looduslikud supertoidud, toorbatoonid ja toidulisandid toetavad Sinu igapäevast vitamiinide- ja mineraalainete vajadust, et põhjamaises kliimas aastaringselt terve ja energiline püsida!

UI/UX DisainWordpress

Visuaal ja kasutajamugavus

Bemore uue e- poe disaini puhul keskendusime sellele, et lõpp tulemuse visuaal väljendaks e-poes müüdavate toodete kvaliteeti ja puhtust. Lehe disainis on kasutatud heledaid toone ja küllalti minimalistlike kujunduselemente eesmärgiga tõmmata tähelepanu värvilistele ja kaunitele toote piltidele.

Lehe kasutajamugavusest lähtudes kasutasime klassikalisi ja enamlevinud e-poe elementide paigutus, et kliendi ostlemise teekond oleks võimalikult kiire ja mugav.

Illustreeriv foto projektist

Mobiil

Kuna lehe mobiili külastajate osakaal on suurem ja järjest suurenev, siis pöörasime palju tähelepanu sellele, et kogu ostlemise protsess oleks ka mobiilis väga kiire ja mugav ja kasutaja ei peaks ostu sooritamiseks tegema ühtegi üleliigset nupuvajutust. Sorteerimised, hüpikmenüüd ja kategooriad on tehtud üle lehe avanevaks, et filtreiks oleks võimalikult mugav kasutada ka väiksemate ekraanide peal.

E-pood

Et tagada e-poe kiirus nii desktopis kui mobiilis, säilitades piltide kõrge kvaliteet ja lehtede vaheline sujuv liikumine on Bemore e-pood arendatud custom lahendusena, mis tähendab, et veebilehele ei ole lisatud ühtegi üleliigset pluginat või template mis mõjutaksid negatiivselt vebeilehe kiirust. Tänu sellele on vebeileht kiire ja mugav hallata.

Vaata lähemalt: https://bemore.ee/

Illustreeriv foto projektist
Illustreeriv foto projektist

E-poed

01

00

Want to collaborate?
Contact us!

© 2024