Kodukant ühes idüllilises paigas Pärnumaal

Illustreeriv foto projektist

CLIENT

Audru Jõe

PROJECT

Audru Jõe visuaalne identideet ja koduleht

Veebileht Audru Jõe äärde rajatava elamurajooni tutvustamiseks.

BrändingUI/UX DisainWordpress

Koduleht ja disain

Ülesandeks oli luua veebileht millel tutvustatakse Audru Jõe elamurajooni ja loodavat elukeskkonda koos selle mugavuste ja võimalustega. Oluline oli luua ühtne ja läbiv kujundusstiili mis annaks edasi piirkonna mere lähedust ja modernselt mugavaid lahendusi. Kodulehele oli oluline luua selged sõnumid mis kirjeldaksid asukohta ja selle paiga eeliseid.

Samuti keskendusime sellele, et klienditeekond oleks külastajale võimalikult mugav ja lihtne. eesmärk oli suunata külastaja päringuvormile. Leht on skaleeruv erinevatel seadmetel ja vägagi meeldiv otsingumootoritele. Veebileht on arendatud custom lahendusena ja edaspidiseks mugavaks halduseks on halduskeskkond loodud Wordpressi.

Illustreeriv foto projektist

Logo

Logo olemus on põhjamaine ja puhas. Kodulehe disaini loomisel keskendusime sellele, et anda külastajale ülevaade selle erilise elukeskkonna eelistest. Lehe kujunduselemendid ja ikoonid väljendavad mere ja lainete imitatsioone.

Interaktiivsus

Et külastajal oleks selge ülevaade elamupiirkonna kruntide paiknemisest ja saadavusest lõime lehele interaktiivsed kaardid mis võimaldavad täielikku ülevaadet kruntide paiknemisest, suurusest ja saadavusest. Lehe eesmärgiks oli suunata külastaja interaktiivse hinnakirja kaardi kaudu otsepäringut sooritama. Veebilehel kasutatud kaunid visuaalid on loodud meie partneri Palazzo Interiors poolt.

Vaata lähemalt: https://audrujoe.ee/

Illustreeriv foto projektist
Illustreeriv foto projektist
Illustreeriv foto projektist

Kodulehed

01

00

Want to collaborate?
Contact us!

© 2024