Leia kogenud eraõpetaja minutitega

Illustreeriv foto projektist

CLIENT

Tutorbox

PROJECT

Veebirakendus

Tutorbox on vahendusplatvorm millelt leiad usaldusväärse abilise nii endale kui enda lapsele kõigest mõne minutiga.

UI/UX DisainBrändi identiteetCVILogoBrandbook

Turvaline ja läbipaistev

Tutorbox on platvorm mis on loodud selleks, et viia kokku eraõpetajad ja valdkonnapõhised spetsialistid ja teiseltpoolt inimesed kes otsivad endale või enda lapsele eraõpetajat. Platvorm võimaldab eraõpetajatel tõestada enda usaldusväärsust.

Huvilistel on võimalik pakkujatega otsekontakti luua. Lehele on integreeritud automaatne makse ja lepingusüsteem mis võimaldab kahe osapoole vahel algatada koostöö lepinguid muutes kogu protsessi läbipaistvaks ja usaldusväärseks.

Illustreeriv foto projektist

Vajadus

Järjest rohkem on andekaid õpetajad, kes soovivad olla enda aja peremehed. Vajadus eraõpetajate järele on suur ja Tutorboxi eesmärk on muuta eraõpetaja leidmine kliendi jaoks võimalikult mugavaks ja kiireks. Teisalt on see vajalik eraõpetajatele kes sooviksid enda teadmisi jagada ilma, et peaksid muretsema sellepärast kuidas leida huvilisi või kuidas saada tasustatud.

Veebirakendus

Sisselogituna on kliendil täielik ülevaade enda varasematest tellimustest ja käimasolevatest lepingutest. Platvormi ehitamisel kasutasime Node-Expressi ning kasutajaliidese puhul React-i. Oluline oli tagada lehe kiirus ja skaleeritavus.

Illustreeriv foto projektist

Veebirakendused

01

00

Want to collaborate?
Contact us!

© 2024