Data Print

ui/ux

graafiline disain

full stack dev

wordpress

pildimaterjal

Data Print alustas oma tegevust 1998. aastal. Juhtiva etiketitootjana Eestis toodab Data Print kõrgekvaliteedilisi etikette flekso- ja digitrüki masinatega erinevatele tööstusharudele.

Lehe eesmärk

Ülesandeks oli luua veebileht millel tutvustatakse ettevõtte tausta, kasutatavaid tehnoloogiaid ja teenuseid. Oluline oli järgida ühtset ja läbivat kujundusstiili mis toetaks ettevõtte mastaapsust ja looks usaldusväärsust.

Kujundus

- Visuaalne identiteet. Veebilehe kujundus on loodud põhinedes CVI-le, mis on loodud rahvusvahelisele Nordic Label grupile.
- UX/UI disain. Disaini loomisel lähtusime sellest, et külastaja jaoks oleks leht seostatav emafirmaga, ent tal siiski säiliks ka enda eripära.

- kujunduselemendid

Lehe puhul oli oluline näidata külastajale erinevaid tööstusharusid milles tegutsetakse. Selle tarbeks loodi lehele ikoonid, mis lähevad lehe üldise stiiliga kokku aga samas elavdavad lehte.

Lehe puhul oli oluline näidata erinevaid trükivõimalusi ja loodud etikettide väljanägemist. Et luua lehele ühtne ja läbiv visuaal pildistasime üles erinevaid tooteid.

Arendus

Leht sai loodud WordPressile. Eesmärk oli, et klient saaks ise veebilehel kogu teksti ise muuta ning edaspidi hallata. Lisaks on veebilehele lisatud kerged animatsioonid eesmärgiga muuta leht natukene elavamaks.

Vaata lähemalt:

http://dataprint.ee/