Mida me teeme

Full stack arendust.

Spetsialiseerume veebirakenduste loomisele kasutades peamiselt Node.js-i ja kasutajaliidese arenduses React-i.

Meie jaoks on kõige olulisem, et klient saaks endale hästi töötava lahenduse, seetõttu pöörame suurt tähelepanu oma töö testimisele ja dokumenteerimisele.

Front-end arendus

Front-end arenduse käigus luuakse kujundusele kasutajaliides. Paneme rakenduse tööle erinevates veebilehitsejates ning erinevate suurustega ekraanidel - selliselt, et seda oleks igal pool mugav kasutada. Määrame projekti alguses milline seade on esimene prioriteet ja testimise käigus pöörame tähelepanu erinevatele seadmetele.

Mobiilirakendused

Loome cross-platform mobiilirakendusi, mis tähendab, et igal seadmelel (iOS ja Android) on üks koodibaas. See tagab selle, et mobiiliäpp saab kiiremini valmis ning on ka soodsam - kuna ei pea igale seadmele eraldi koodi kirjutama. Samuti tähendab see seda, et rakenduse haldamine on lihtsam. Mobiilirakenduse puhul on kõige olulisem kasutajamugavus - selle tagamiseks loome esmalt navigatsioonimudeli, seejärel prototüübi ning siis disaini.

E-poed

Kasutame e-poodide loomisel peamiselt WooCommerce ja Magento platvorme. Kõik meie poolt tehtud e-poed on unikaalsed ja üles ehitatud vastavalt kliendi vajadustele, tagades veebipoe kiiruse ning kasutajasõbralikkuse.

Kodulehed

Loome lihtsasti hallatavaid ja silmapaistvaid kodulehti, mis toetavad sinu ärilisi eesmärke ja loovad sinu ettevõttest tugeva mulje. Kõik meie poolt loodud veebilehed valmivad rätseplahendusena ja on disainitud lähtudes sinu vajadustest ning seega täiesti unikaalsed. Kvaliteetne koduleht on hästi läbimõeldud ja tõuseb esile otsingumootorites. Mõtleme kaasa disaini, sisu, funktsionaalsuse, kasutajamugavuse ning optimeerimise suunal. Pakume loodud kodulehtedele edaspidist hooldust ja järeltuge.

Veebidisain

Kasutajaliides (UI) keskendub sellele, kuidas kasutaja sinu kodulehte kasutab ning kuidas see välja näeb. Kasutajaliidese osaks on lehe kõik elemendid, mille abil kasutaja “suhtleb” veebilehega (nupud, menüüd, dialoogid, infoteated, vormid, lingid jne). Kasutajaliidese (UI) ülesandeks on teostada kasutajakogemuse (UX) eesmärke. Kasutajaliides on seega vahend parima kasutajakogemuse saavutamisel. Hea ja läbimõeldud kasutajaliidese- ja kogemusega veebilehe kasutamine on lihtne, toimingud on sujuvad, puuduvad loogikavead ning külastaja saab kiirelt vajamineva info kätte.

Navini arendusmeeskond koosneb:

Analüütik

Full-stack arendaja

Front-end arendaja

QA spetsialist