ANC 6B

ui/ux

graafiline disain

wordpress

ACN 6B on USA Washington D.C linnas asuva 6B piirkonna esindajate organisatsioon kelle eesmärk on esindada kodanike huve kes elavad antud piirkonnas. Leht koondab kõik ametliku ja olulise informatsiooni piirkonnas toimuva kohta.

Veebilehe eesmärk

Veebilehe eesmärgiks on anda selge ja ülevaatlik info organisatsioonis toimuva kohta. Pidevalt uuenev info sisaldab: tulevased koosolekud, teadaanded, ajalugu, kokkuvõte toimunud koosolekutest ning ametlikud dokumendid.

Lahendus

Kliendi soovil on leht arendatud WordPress keskkonda. Lehe loomisel on rõhku pandud sellele, et kasutajad leiaksid võimalikult lihtsasti üles endale olulise teabe väga suurest info hulgast mis lehel saadaval on. Kliendi soov oli, et veebilehe sisu oleks maksimaalselt muudetav ning sisu kirjutades ei peaks mitmesse kohta eraldi duplikeerima. Lehele admin poolele on lisatud erinevate õigustega kasutajad.

Disain

Kujunduslahenduse osas lähtusime paika pandud raamistikust ja organisatsiooni korporatiivsest stiilist. Oluline oli säilitada ametlik välimus, informatsiooni esitamise hierarhia ja selgus.

ACN6B veebilahendusega saad tutvuda siit:

https://anc6b.org/