3D Wayfinder

ui/ux

graafiline disain

full stack dev

wordpress

3D Wayfinder on üks esimesi sisenavigeerimisteenuse pakkujaid maailmas, kes loovad mobiili- ning kaardirakendusi ning aitavad interaktiivsete kioskite abil navigeerida suurhoonetes.

Ülesandeks oli luua uus koduleht, mis annaks selge ülevaate ettevõte pakutavatest teenustest arvestades erinevaid tellija profiile.

Analüüs

Alustasime koostööd kliendi olemasoleva lehe ning konkurentsianalüüsiga. Fikseerisime Google Analyticsi abil kliendi liikumise lehel, põhilise sihtrühma, kanalid mille kaudu lehele jõutakse ja põhiprobleemid seoses lehe kasutusega. Kogusime andmed 10 lähikonkurendi kohta. Vaatasime, kuidas nemad ennast Googles reklaamivad ning millised on nende avalehtede ülesehitused ning tekstid. Fikseerisime enim kasutatavad märksõnad.

Töötoad

Viisime koos kliendiga läbi kolm töötuba teemadel:
Visioon
Klienditeekond ja müük
Veebilehe sisu

Klienditeekond ja kujundus

Analüüsi ning töötubadest saadud info põhjal koostasime user story-d mille põhjal loodi esmane prototüüp ning kujunduslahendused

Disain ja arendus

Lehele loodi disain, võttes arvesse lehe külastajate sihtrühma ja liikumisteekonda. Enne arendusetappi testisime loodud kujundust ning konsulteerisime kliendiga loodud lahendust. Kogu lehele loodi sisuhaldus ning kliendi jaoks kasutusjuhend lehe ülalpidamiseks.

Lehe arendamisel oli suureks eesmärgiks lihtsustada kasutaja teekonda, sisu hoomamist ning navigeerimist. Võtsime arvesse ning kohandasime kogemuse vastavalt potentsiaalsele kliendile. Eemaldasime varasemast arendusest kõik ebavajaliku ning täiustasime uue moodsa lahendusega, mis tagas kasutajale kiirema ning parema kogemuse.

Vaata lähemalt:

https://3dwayfinder.com/